Autopříslušenství

Bezpečně, komfortně, chytře

Naše autopříslušenství si do portfolia velmi pečlivě vybíráme. Podmínkou je, aby dokázalo udělat Váš vůz bezpečnější, komfortnější, chytřejší, zkrátka lepší. To vše při zachování nejvyšší kvality a garance.

Parkovací asistenti

Nabízíme zadní a přední parkovací asistenty s novými řídícími jednotkami. Vhodné pro otvory 16mm nebo 18mm, možnost nastavení citlivosti senzorů, hlasitosti i výšky tónu. Určené pro instalaci do předního a zadního nárazníku vozidla.

Vyhřívání sedadel

Karbonové vyhřívání sedadel vozidla s automatickou kontrolou teploty (termostatem). Je ovládán 3 nebo 5 polohovým ovladačem intenzity vyhřívání.

Palubní kamery

Palubní kamera do auta dvoukanálová, s Wifi, FullHD + HD, SONY Exmor obrazový snímač, s 3D senzorem přetížení, detekcí pohybu a mobilní i PC aplikací. Zobrazení trasy v mapovém podkladu, parkovací režim.

Antiradary

Přenosné a pevné (skryté) antiradary Vás upozorní na stacionární radary, úseková měření nebo semafory s detekcí jízdy na červenou.

Co dalšího u nás najdete

Parkovací kamery a monitory

Značení autoskel a karoserie

Produkty na ochranu interiéru

Produkty na ochranu čelního skla

Odpuzovače zvěře

Zvukové a světelné výstražné systémy

Galerie

Zůstaňme v kontaktu

Jsme dodavatelem mechanického, elektronického a satelitního zabezpečení vozů. Poskytujeme kompletní obchodní a technické zázemí pro naše obchodní partnery, pro klienty poradenství při zabezpečení vozidla a následnou asistenci.