Mister Lock

Mechanické zabezpečení řadící páky Mister Lock

Mister Lock reprezentuje skutečnou kvalitu mezi zámky řazení. Mechanicky blokuje řazení manuální nebo automatické převodovky a po jeho uzamknutí není možné s vozidlem odjet, a to ani při neoprávněném startu motoru. MISTER LOCK je vyvíjen za pomocí unikátního 3D softwaru a je přizpůsoben na daný model vozidla. Výroba probíhá za pomocí přesné a jedinečné technologie, zamykání je lehce ovladatelné a probíhá bez použití klíče.

Pevně spojen s karoserií vozidla

Po instalaci se Mister Lock díky bezpečnostním trhacím šroubům stává pevnou součástí karoserie vozu. K demontáži je nutná několikahodinová práce ve specializovaném servise, proto se nemusíte obávat krádeže Vašeho vozu na ulici.

Zámková vložka nejvyšší kvality

Mister Lock je osazen zámkovou vložkou, která odolává všem známým destruktivním i jiným metodám vniknutí (např. odvrtání, metoda Bump-key), materiál byl úspěšně testován vůči podchlazení tekutým dusíkem.

Záruka až 5 let

Zákonnou záruční lhůtu 2 roky Vám prodloužíme až na 5 let v případě, že montáž byla provedena autorizovaným montážním střediskem a v případě dodržení ročních kontrol po uplynutí 2 let u některého z našich certifikovaných partnerů.

Celkem 3 klíče a kódová karta

K zařízení dostáváte sadu 3 klíčů a bezpečnostní kódovou kartu.

Nejprodávanější mechanické zabezpečení v EU

Mister Lock / Bear Lock dnes najdete na 4 kontinentech, ve více než 30 zemích a je nejrozšířenějším mechanickým zabezpečením v EU.

Proč si vybrat Mister Lock

Účinná ochrana proti vloupání a krádeži vozu

Intuitivní a pohodlné uzamknutí bez klíče

Kvalita potvrzena testy nezávislých institucí

Využití mnoha autorizovaných montážních center

Produkt obdržel německý certifikát kvality TÜV

Atest 8SD od Ministerstva dopravy České republiky

O výrobci

Mister Lock je obchodní značkou pro Českou a Slovenskou republiku a je vyráběn největším výrobcem mechanického zabezpečení v Evropě, společností Bear-Lock. Výrobce, společnost Bear-Lock, má nejdelší historii v oblasti mechanického zabezpečení, v roce 2016 firma oslavila 35-ti leté výročí založení. Společnost Bear-Lock byla založena v roce 1981 a výroba zabezpečení Mister Lock / Bear Lock započala v roce 1991. Do letošního roku bylo vyrobeno cca 3 miliony kusů mechanického zabezpečení, což znamená, že Bear-Lock je nejúspěšnějším evropským výrobcem tohoto druhu zabezpečení. Výroba probíhá za použití nejmodernějších technologií v oblasti přesného strojírenství. Kvalita produkce a systém řízení kvality jsou certifikovány normou ISO 9001:2008.

Galerie

Zůstaňme v kontaktu

Jsme dodavatelem mechanického, elektronického a satelitního zabezpečení vozů. Poskytujeme kompletní obchodní a technické zázemí pro naše obchodní partnery, pro klienty poradenství při zabezpečení vozidla a následnou asistenci.