Eurogap pojištění

Pojištění pořizovací ceny vozu Eurogap

EuroGAP zabezpečí hodnotu Vašeho vozidla až do výše jeho pořizovací ceny v případě totální škody nebo odcizení. S každým ujetým kilometrem klesá hodnota vašeho nového vozu. V průběhu prvních tří let od koupě dochází průměrně k poklesu až o 50%. V případě krádeže či totální škody na vozidle vyplácí primární pojistitel plnění dle aktuální tržní hodnoty vozidla, které však představuje pouze zlomek původní ceny. EuroGAP je navržen tak, aby maximálně chránil Vaši investici do automobilu v prvních letech od jeho koupě, kdy je amortizace nejrychlejší. EuroGAP kryje rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla a obecnou (tržní) hodnotou automobilu v době vzniku pojistné události. Připojistit si můžete i spoluúčast z havarijního pojištění.

Počátek pojištění

Pojištění je možné sjednat do 150 dní od data vystavení faktury/ kupní smlouvy za vozidlo.

Pro nová i ojetá vozidla

Pojistit lze nová i ojetá vozidla o hmotnosti do 3500 kg. Stáří ojetého vozidla nesmí překročit 6 let od data jeho první registrace.

Vysoký limit pořizovací ceny vozu

Lze uzavřít pro vozidla v pořizovací ceně do 2 500 000 Kč (bez DPH u plátce).

Vysoký limit pojistného plnění

Limit pojistného plnění pro všechna vozidla: 1 000 000 Kč. Limit pojistného plnění náhrady spolu-účasti z havarijního pojištění: 100 000 Kč.

Podmínky pojištění

Po celou dobu pojištění EuroGAP musí být na vozidlo uzavřené havarijní pojištění (primární pojistitel je libovolný). Vozidlo musí mít platný technický průkaz a platné registrační číslo.

Proč si vybrat pojištění Eurogap

Pojištění pořizovací ceny vozu až na 5 let

Možnost jednorázové platby, nebo měsíčních plateb

Rychlé a jednoduché řešení pojistné události

Lze uzavřít pro vozy v ceně do 2,5 milionu korun

Pojistit vůz lze až 150 dní zpětně od dne jeho pořízení

Vysoké limity pojistného plnění

Pojištěná rizika

Havárie vozu

Živelní událost

Odcizení vozu

Zůstaňme v kontaktu

Jsme dodavatelem mechanického, elektronického a satelitního zabezpečení vozů. Poskytujeme kompletní obchodní a technické zázemí pro naše obchodní partnery, pro klienty poradenství při zabezpečení vozidla a následnou asistenci.