Mister Lock Cargo

Mechanické zabezpečení užitkových vozů Mister Lock Cargo

Mister Lock Cargo mechanicky zabezpečuje nákladový prostor užitkových vozů. Dodatečně zamyká zadní i boční dveře užitkového vozu a je pohodlně ovládán z kabiny řidiče. Je vzorkován a vyráběn na míru pro každý model vozu. Byl vyvinut společností Bear-Lock na základě dlouholetých zkušeností v oblasti zabezpečení proti krádeži.

Ochrana Vašeho nákladu

V případech, kdy nemáte dohled nad vozem a jeho nákladem, je nákladový prostor vozu dodatečně mechanicky zajištěn.

Bezpečnostní čepy

Nákladový prostor Vašeho vozu je chráněn pomocí odolných bezpečnostních čepů, které zajišťují jak zadní, tak i boční dveře.

Zámková vložka nejvyšší kvality

MISTER LOCK CARGO je osazen zámkovou vložkou, kterou znáte z našich zámků řazení a odolává všem známým destruktivním i jiným metodám vniknutí (např. odvrtání, metoda Bump-key).

Pohodlné ovládání

MISTER LOCK CARGO se ovládá pohodlně přímo z kabiny řidiče pouhým otočením klíče a uzamyká oboje dveře současně.

Celkem 3 klíče a kódová karta

K zařízení dostáváte sadu 3 klíčů a bezpečnostní kódovou kartu.

Proč si vybrat Mister Lock Cargo

Účinná ochrana proti vloupání a krádeži vozu

Intuitivní ovládání pro uživatele každého věku

Nijak nepřekáží nákladu

Odborná montáž v autorizovaném servise

Ovládání čepu vedeno v ocelovém bovdenu

Funkce pro nouzové otevření prostoru zevnitř

O výrobci

Mister Lock je obchodní značkou pro Českou a Slovenskou republiku a je vyráběn největším výrobcem mechanického zabezpečení v Evropě, společností Bear-Lock. Výrobce, společnost Bear-Lock, má nejdelší historii v oblasti mechanického zabezpečení, v roce 2016 firma oslavila 35-ti leté výročí založení. Společnost Bear-Lock byla založena v roce 1981 a výroba zabezpečení Mister Lock / Bear Lock započala v roce 1991. Do letošního roku bylo vyrobeno cca 3 miliony kusů mechanického zabezpečení, což znamená, že Bear-Lock je nejúspěšnějším evropským výrobcem tohoto druhu zabezpečení. Výroba probíhá za použití nejmodernějších technologií v oblasti přesného strojírenství. Kvalita produkce a systém řízení kvality jsou certifikovány normou ISO 9001:2008.

Galerie

Zůstaňme v kontaktu

Jsme dodavatelem mechanického, elektronického a satelitního zabezpečení vozů. Poskytujeme kompletní obchodní a technické zázemí pro naše obchodní partnery, pro klienty poradenství při zabezpečení vozidla a následnou asistenci.